Eko knižka Ježka Separka – výzva pre šikovných pedagógov

NATUR-PACK sa stal partnerom nového projektu Nadácie KOSIT, cieľom ktorého je vytvorenie knižky o životnom prostredí a odpadoch pre žiakov materských a základných škôl.

 

Vytvoria ju pedagógovia

„Na základe našich dlhoročných skúseností a spolupráce so školami som presvedčený, že sú to práve pedagógovia, ktorí vedia najlepšie ako pozdvihnúť ekologické cítenie“, uvádza Michal Sebíň, riaditeľ NATUR-PACK, a.s. Vytváranie knihy bude prebiehať vo forme súťaže. Literárne a hudobné diela na tému ochrany prírody so zameraním na odpadové hospodárstvo môžu šikovní pedagógovia zasielať do 20.novembra 2013 na adresu Nadácie KOSIT.

 

Čo za to?

30 najlepších diel bude finančne odmenených. Z nich vyberú odborní garanti Daniel Hevier a Marián Čekovský najlepšiu pesničku, najlepšiu básničku a najlepšiu rozprávku. Škola z ktorej bude pochádzať „najlepší autor literárneho alebo hudobného diela“ získa finančnú odmenu vo výške 500€.

 

Vyhlásenie víťazov

Výsledky budú v zverejnené v januári 2014 na webových stránkach naturpack.sk, nadaciakosit.org a kosit.sk

 

Prihlasovací formulár a podmienky súťaže

Prihlásiť sa môžete prostredníctvom formuláru. Podmienky súťaže a všetky potrebné informácie nájdete v Štatúte súťaže Ježka Separka.

 

 

27.9.2013

Ďalšie články