NATUR-PACK ponúka prvú sériu seminárov na rok 2016!

Ako je už dobrým zvykom, spoločnosť NATUR-PACK Vám aj v roku 2016 prinesie prostredníctvom seminárov tie najaktuálnejšie informácie z oblasti obalového a odpadového hospodárstva.

V najbližšom období sme pre Vás pripravili 8 seminárov - Obaly a neobalové výrobky od A po Z, ktoré sa budú uskutočňovať od februára do marca 2016. Celkovo plánujeme prednášať v 8 mestách, aby sme umožnili všetkým klientom, ale aj o

statným záujemcom, zúčastniť sa aspoň jedného zo seminárov. Semináre sa  uskutočnia v Bratislave, Nitre, Banskej Bystrici, Trenčíne, Žiline, Poprade, Prešove a v Košiciach.

Registrácia na semináre bola už spustená!

Registrácia na jednotlivé semináre bola spustená v sekcii „NATUR-PACK semináre“. Stačí si zvoliť jeden z dátumov a miest konania semináru. Registráciu začnete kliknutím na Registrácia, do online formulára zadáte základné informácie a v prípade záujmu môžete vopred položiť otázku, ktorú zodpovieme na seminári. Ak sa na seminár hlásite kvôli konkrétnemu problému, využite prosím túto možnosť. Budeme mať viac času odborne sa pripraviť na Vašu otázku.

Viac informácií a registračné formuláre nájdete tu.

 

2.2.2016

Ďalšie články