• Pre verejnosť 29.09.2023

  BIELA NOC v Bratislave bude aj o odpadoch. Príďte sa pozrieť.

  Nadácia mesta Bratislavy v spolupráci s organizáciami Odvoz a likvidácia odpadu a.s. (OLO), NATUR-PACK a.s. a Správca zálohového systému n.o. podporili vznik prvej umeleckej inštalácie z bratislavského odpadu určeného na recykláciu. Dielo Labyrint, ktoré bude súčasťou festivalu BIELA NOC Bratislava 2023.

  Čítať viac
 • Pre verejnosť 20.09.2023

  Odmeníme 10 respondentov. Ste medzi nimi aj vy?

  Zoznam výhercov súťaže spojenej s prieskumom o triedení a zálohovaní nájdete nižšie.

  Čítať viac
 • Pre verejnosť 19.09.2023

  1600x ďakujeme za účasť v PRIESKUME o TRIEDENÍ a ZÁLOHOVANÍ

  K termínu 15.9.2023 sme ukončili spoločný prieskum OZV NATUR-PACK a Správcu zálohového systému O TRIEDENÍ a ZÁLOHOVANÍ. Získali sme krásnych 1600 vyplnených dotazníkov. Za každý jeden ĎAKUJEME. Už onedlho výsledky zverejníme, a ešte predtým vylosujeme 1O súťažiacich, ktorí sa spoločne s prieskumom zapojili aj do súťaže.

  Čítať viac
 • Pre verejnosť 16.08.2023

  Zapojte sa do PRIESKUMu o TRIEDENÍ a ZÁLOHOVANÍ

  Na festivale GRAPE spsutili organizácie SPRÁVCA ZÁLOHOVÉHO SYSTÉMU a NATUR-PACK Prieskum o TRIEDENÍ a ZÁLOHOVANÍ. Jeho vyplnenie je veľmi jednoduché. Ak nám na seba necháte kontakt automaticky sa zapojíte aj do SÚŤAŽE o pekné ceny.

  Čítať viac
 • Pre verejnosť 14.08.2023

  NATUR-PACK a SPRÁVCA ZÁLOH vzdelávali na festivale GRAPE

  Tím NATUR-PACK a SPRÁVCU zálohového systému sa aktívne zúčastnili festivalu GRAPE. V rámci podujatia sme uskutočnili viacero vzdelávacích aktivít pre verejnosť a spustili sme aj spoločný PRIESKUM o triedení a zálohovaní. Ďakujeme všetkým, ktorí pomohli s organizáciou podujatia a tiež všetkým, ktorí sa u nás na festivale zastavili a prejavili záujem o témy akými je predchádzanie vzniku odpadov, správne triedenie, reckylácie či zálohovanie.

  Čítať viac
 • Pre klientov 04.08.2023

  Registrácia do súťaže Obal roku je predĺžená

  Zapojte sa aj vy do súťaže Obal roku 2023. Ostáva už len pár dní. Iba víťaz postupuje do súťaže WorldStar Packaging Awards.

  Čítať viac