Kalendár aktivít

 • Pre verejnosť 05.10.2022

  Reportáž série Miesta preč o recyklácii nápojových kartónov

  V stredu 5.10.2022 o 15:00 na našom YouTube kanáli NATUR-PACK verejnosti zverejníme reportáž, v ktorej Vám predstavíme recyklátora papiera a nápojových kartónov, ktorého sme navštívili spoločne so priateľmi z iniciatívy Miesta preč a z organizácie Circular Shield.

  Čítať viac
 • Pre klientov 05.10.2022

  Definícia obalov

  Zákon o odpadoch definuje veľmi jasno, čo sa považuje v rozšírenej zodpovednosti výrobcov za obal. Je to napríklad aj visiaci štítok, bublinková fólia, informačný lepiaci štítok na výrobku ... Odoberajte YouTube kanál NATUR-PACK klientom kde bude video zverejnené.

  Čítať viac
 • Pre klientov 11.10.2022

  WEBINÁR: Povinnosti výrobcov EEZ a BaA

  V stredu 5.10. 2022 o 10:00 na YouTube kanáli NATUR-PACK klientom budeme naživo vysielať informačný webinár k téme elektrozariadení a batérií. Prístupový link bude našim klientom zasielaný elektronickou cestou. 

  Podujatie je pripravené exkluzívne iba pre našich klientov.

  Čítať viac
 • Pre klientov 25.10.2022

  Podnikatelia! Aké máte možnosti nakladania s triedeným odpadom?

  Triedený zber od fyzických osôb - podnikateľov a právnických osôb si vyžaduje celkom iný prístup, ako pri rovnakom odpade od fyzických osôb z domácností.

  Na možnosti nakladania s triedeným odpadom od FO - P a PO sa pozrieme už 25. októbra.

  Čítať viac
 • Pre klientov 08.11.2022

  Opakovane použiteľné obaly

  Viete, čo všetko spadá pod opakovane použiteľné obaly? Ako ich evidovať a vykazovať? Najčastejšie otázky ohľadom obalov určených na opakované použitie si prejdeme 8. novembra vo videu. Sledujte YouTube kanál NATUR-PACK klientom.

  Čítať viac