Kalendár aktivít

 • Pre obce 07.12.2022

  KOLO - centrum opätovného použitia v Bratislave, inšpirácia pre celé Slovensko.

  Pozrite si náš prvý rozhovor o Centre opätovného použitia KOLO v Bratislave. Zhovárali sme sa zo zástupkyňami mesta i zberovej spoločnosti OLO. Tento projekt sa zapíše do odpadárskej histórie veľkými písmenami.

   

  Čítať viac
 • Pre klientov 14.12.2022

  Webinár "Aktuálna legislatíva v odpadovom hospodárstve" pre členov komory SOPK

  Webinár bude venovaný povinnostiam v oblasti rozšírenej zodpovednosti výrobcov obalov, neoblov a osobitným výrobkom z plastu. Prinesieme Vám informácie aj o pripravovanom návrhu MŽP SR k EKOMODULÁCII a ďalších prebiehajúcich legislatívnych procesoch v oblasti odpadového hospodárstva.

  Čítať viac
 • Pre verejnosť 14.12.2022

  Správna trefa: Ako správne triediť elektroodpady

  V úspešnej videosérii Správna trefa pokračujeme časťou venovanou správnemu triedeniu elektroodpadov.

  Čítať viac
 • Pre verejnosť 20.12.2022

  Unikátna prednáška organizácie Prales deťom

  Unikátna prednáška ochrancu prírody a člena stráže prírode z neziskovej organizácie Prales deťom (Justice for Nature) Tomáša Šmátralu o mimoriadnych aktivitách, ktoré členovia tejto organizácie realizujú nielen na Slovensku, ale aj v ďalekých krajinách. Jednou z ich špecialít je práca s fotopascami, vďaka čomu pomáhajú bojova s pytliactovm, ale aj získavať veľmi cenné informácie zo života vzácnych a ohrozených druhov živočíchov.

  Veľa zaujímavostí, vrátane krásnych ukážok zo Slovenskej i cudokrajnej divočiny si budete môcť pozrieť v online prednáške na našom YouTube kanáli NATUR-PACK verejnosti už 20.12.2022 o 20:00.

  Čítať viac
 • Pre verejnosť 11.01.2023

  MIESTA PREČ: Recyklácia plastov v spoločnosti Corplex

  V stredu 11.1.2023 o 15:00 si budete môcť pozrieť ďalšie video zo série MIESTA PREČ, tentokrát z našej návštevy spoločnosti CORPLEX, ktorá zaoberá výrobou vratných plastových balení pre priemysel. 

  Čítať viac
 • Pre verejnosť 25.01.2023

  Reportáž z obce Budmerice

  V stredu 25.1.2023 o 15:00 uverejníme na našom kanáli NATUR-PACK verejnosti videoreportáž tom, čo sme našli a okomentovali v kontajneroch na odpady v malebnej dedinke Budmerice. 

  Čítať viac