Informačný materiál pre obce č. 34 - reportáže na portáli YouTube a vybraných médiách

V priebehu tretieho štvrťroka 2021 sme pre partnerské samosprávy pripravili zostavu vzdelávacích a informačných materiálov online formou aj na stiahnutie (PDF). Nájdete v nich naše najnovšie reportáže na YouTube kanáli NATUR-PACK verejnosti, reportáže na portáli dobrenoviny.sk, ciernalabut.sk, ako aj zostavu vzdelávacích materiálov na tému Elektrozariadenia a Batérie, ktoré sú k dispozícii na stiahnutie.

V septembri  OZV NATUR-PACK zrealizovala pre partnerské samosprávy, školy a ďalšie subjekty populárno-náučné semináre o triedení a recyklácii odpadov, a to webinár pre pedagógov  na motívy knihy „Napínavé dobrodružstvá Toly, Poly a Emila“. Viac sa o nich dočítate na našej webovej stránke: https://bit.ly/3zYt3sZ.

YouTube portál NATUR-PACK získal v septembri 2021 prestížne ocenenie VIA BONA SLOVAKIA 2020, ktoré zodpovedným firmám každoročne udeľuje nadácia Pontis. NATUR-PACK sa stal víťazom v kategórii Spoločensky inovatívna firma.

YouTube kanál NATUR-PACK verejnosti

(výber z reportáží, všetky reportáže nájdete tu: https://bit.ly/3cnZruB):

Reportáže na portáli dobrenoviny.sk

  • Rozprávkar Braňo Jobus: Nabádam deti aby si vymysleli hocičo na svete: https://bit.ly/3AQ1hQj
  • Expert na medvede: Toto vám pomôže, ak stretnete medveďa blízko bytovky, na chate alebo na hubách: https://bit.ly/2XWEhRn

Reportáže na portáli čierna labuť

Batérie v podcastovom seriáli NATUR-PACK:

Celý seriál nájdete tu: /sluzby/verejnost/vzdelavanie/podcasty-natur-packu/

Tému batérií ako odpadu prehľadne spracoval aj náš partnerský portál čierna labuť v príspevku na sociálne sieti INSTAGRAM: https://www.instagram.com/p/CUFvqNeqcOs/

Elektroodpady v podcastovom seriáli NATUR-PACK: