Dokumentárny film PET kajak Projekt v online premiére


Pozývame Vás na online premiéru dokumentárneho filmu s názvom PET kajak Projekt, ktorý si budete môcť pozrieť už túto nedeľu 5. apríla 2020 od 18:00 na portáli outdoorfilmy.sk

Autorom projektu PET kajak je dlhoročný vodák Tomáš Ščepka z Asociácie bratislavských vodáckych klubov, ktorý sa rozhodol upozorniť na problém odpadov v prírode odvážnym a netradičným spôsobom. Z 280 PET fliaš zostrojil kajak, na ktorom v dňoch 5. - 9. mája 2019 úspešne preplavil slovenský úsek rieky Dunaj, a to z bratislavského Devína až do maďarskej obce Szob. Postavením plavidla a splavením Dunaja sa to však neskončilo. Práve naopak. Ako a kde skončil PET kajak sa dozviete v unikátnom dokumentárnom filme Tomáša Ščepku, na tvorbe ktorého sa podieľal aj tím NATUR-PACK.

Film PET kajak Projekt bude mať svoju online premiéru na https://www.outdoorfilmy.sk/ v nedeľu 5. apríla 2020 od 18:00, kde bude sprístupnený na 24 hodín, čiže až do 18:00 nasledujúceho dňa.

O projekte PET kajak sa dočítate aj na portáli dobrenoviny.sk v článku po kliknutí SEM.

Upútavku k filmu si môžete pozrieť na našom YouTube kanáli NATUR-PACK verejnosti po kliknutí SEM alebo v dolnej časti tejto novinky.

Tešíme sa, že sme mohli stať súčasťou tohto diela. Autorovi Tomášovi Ščepkovi ďakujeme za unikátny projekt a skvelú spoluprácu. Naše poďakovanie patrí aj všetkým tým, ktorí akýmkoľvek spôsobom prispeli k realizácii tohto projektu.

2.4.2020