NATUR-PACK chystá online ekovýchovné programy

OZV NATUR-PACK popri rozvoji YouTube kanála pripravuje sériu vzdelávacích ekovýchovných programov pre svojich klientov (výrobcov), pre partnerské samosprávy a žiakov a pedagógov v ich školách. V týchto dňoch prebiehajú skúšobné výuky na tému správneho triedenia odpadov.

Keďže v dôsledku koronakrízy sa od jarných mesiacov minulého roka pozastavilo mnoho ekovýchovných programov, na ktorých sa podielali naši lektori a lektorky z partnerských organizácií, rozhodli sme sa vytvoriť niekoľko ekovýchovných programov, s ktorými by mohli vo svojej ekovýchovnej činnosti pokračovať v online prostredí. Vzdelávanie bude pripravené pre našich klientov (výrobcov), samosprávy, pedagógov a školy v partnerských samosprávach.

Na vzdelávaní sa budú podieľať dlhoroční lektori z partnerských organizácií, ako je Andrej Popovič (ekovylety.sk), DAPHNE Inštitút aplikovanej ekológie, OZ Deti čistej Zeme a OZ Eviana. O konkrétnych programoch budeme informovať okrem webovej stránky www.naturpack.sk aj na portáli www.triedenie.sk a na všetkých našich sociálnych sieťach (Facebook, LinkedIN, Instagram, YouTube).

Viac informácií už onedlho...

27.01.2021