NATUR-PACK ďakuje klientom za aktívnu účasť na online seminári

Tím NATUR-PACK ďakuje všetkým klientom za účasť na dnešnom online seminári "Obaly a neobalové výrobky od A po Z". Stal sa našim dosiaľ najúspešnejším online seminárom. Tejto forme vzdelávania a informovania našich klientov sa venujeme od roku 2017.

Záujem o túto formu vzdelávania je z roka na rok vyšší. Kým prvý online seminár si v reálnom čase (v čase jeho konania) pozrelo niečo viac ako 100 našich klientov, pri dnešnom to už bolo viac ako 360. Každoročne tiež vzrastá počet otázok kladených v rámci diskusie, ktorá nasleduje po každom jednom online seminári. V rámci nej sú našim klientom k dispozícii naši environmentalisti a manažéri obchodného oddelenia.

Už onedlho pripravíme na našom YouTube kanáli NATUR-PACK klientom aktualizovanú verziu minuloročných seminárov na tému obalov a neobalových výrobkov, o ktorej sme infrmovali v dnešnom online seminári. Zároveň pokračujeme v zverejňovaní príkladov dobrej praxe z radov našich klientov, ktorí si zodpovedne plnia svoje zákonné povinnosti, prípadne sa snažia urobiť aj niečo viac.

Tím NATUR-PACK

 

Ďalšie články