NATUR-PACK pokračuje v úspešných seminároch na tému Obaly a neobalové výrobky od A po Z!

Spoločnosť NATUR-PACK má za sebou sériu 14 úspešných seminárov, ktoré počas prvého polroka 2016 prebehli vo vybraných mestách na Slovensku i v Českej republike. Celkovo sa ich zúčastnilo takmer 550 zástupcov spoločností a organizácií. Vzhľadom na neustály dopyt po aktuálnych informáciách z oblasti obalového a odpadového hospodárstva sme pre klientov NATUR-PACKu, ako i pre všetkých ostatných záujemcov pripravili ďalšie semináre.

 

V najbližšom období sa uskutočnia 3 semináre na tému Obaly a neobalové výrobky od A po Z, 27.9.2016 v Bratislave, 28.9.2016 v Banskej Bystrici a 4.10.2016 v Košiciach.

Online registrácia na semináre NATUR-PACKu je už spustená.

Registrácia na jednotlivé semináre je spustená v sekcii „NATUR-PACK semináre“. Stačí si zvoliť jeden z dátumov a miesto konania semináru. Registráciu začnete kliknutím na Registrácia, do online formulára zadáte základné informácie a v prípade záujmu môžete vopred položiť otázku, ktorú zodpovieme na seminári. Ak sa na seminár hlásite kvôli konkrétnemu problému, využite prosím túto možnosť. Budeme mať viac času odborne sa pripraviť na Vašu otázku.

Viac informácií a registračné formuláre nájdete tu.

 

 

2.8.2016

Ďalšie články