NATUR-PACK sa stal autoritou analýz triedených odpadov

NATUR-PACK od roku 2018 uskutočnil už viac ako 70 analýz triedených zložiek odpadov (papiera, plastov, skla) v partnerských samosprávach po celom Slovensku. Pre tieto účely sme vytvorili vlastnú metodiku. Postupne zverejňujeme výsledky našich analýz a poukazujeme na najčastejšie pochybenia pri triedení odpadov.

Vybrané analýzy triedených zložiek odpadov zverejňujeme aj prostredníctvom nášho YouTube kanálu NATUR-PACK verejnosti, na ktorom si môžete pozrieť reportáže z viacerých analýz z mesta Bratislava, z analýzy v meste Prešov, Trebišov a Štúrovo. A postupne k nim pribudnú ďalšie.

Aktuálne zverejnená je prvá časť reportáže z analýzy obsahu modrých kontajnerov v meste Štúrovo. V nej máte možnosť nahliadnuť od zákulisia práce smetiarov a zároveň do zákulisia prípravy pre samotnú analýzu odpadov. V druhej časti reportáže sa už dozviete, ako dopadla. Ak sa chcete dozvedieť viac, prečítajte si online reportáž na portáli čierna labuťhttps://ciernalabut.sk/6787/do-papiera-naliali-farbu-a-nahadzali-aj-kozmetiku-ci-topanky-vedia-slovaci-triedit-papier/.

27.6.2019

Ďalšie články