Obľúbené semináre ponúka NATUR-PACK aj v roku 2017!

Po mimoriadnom úspechu odborných seminárov, ktoré absolvovalo v roku 2016 viac ako 900 účastníkov, pokračuje spoločnosť NATUR-PACK ich organizáciou aj v roku 2017.

V najbližšom období sa uskutočnia 3 semináre na tému Obaly a neobalové výrobky od A po Z, a to 02.03.2017 v Košiciach, 09.03.2017 v Bratislave a 13.03.2017 v Banskej Bystrici.

Semináre sa budú zaoberať novelizáciami vyhlášok, ukončením prechodných období v zákone o odpadoch, povinnosťami výrobcov obalov a neobalových výrobkov definovaných zákonom o odpadoch, ich plnením v praxi a ďalším otázkam.

Registrácia na jednotlivé semináre je spustená v sekcii „NATUR-PACK semináre“. Stačí si zvoliť jeden z dátumov a miesto konania semináru. Registráciu začnete kliknutím na Registrácia, do online formulára zadáte základné informácie a v prípade záujmu môžete vopred položiť otázku, ktorú zodpovieme na seminári.

Ak sa na seminár hlásite kvôli konkrétnemu problému, využite prosím túto možnosť. Budeme mať viac času odborne sa pripraviť na Vašu otázku.

Semináre v roku 2017 sú prioritne určené pre nových klientov spoločnosti NATUR-PACK a v prípade vysokého záujmu na marcové termíny seminárov, budú tieto spoločnosti uprednostnené.

Viac informácií a registračné formuláre nájdete TU.

 

20.2.2017

Ďalšie články