OZV NATUR-PACK dominuje na sociálnej sieti LINKEDIN

Sociálna sieť LINKEDIN naberá na Slovensku na sile a význame. Kedysi plnila viac menej rolu životopisu, dnes sa na nej robí obchod (nákup,predaj), pomáha ľudom, učí a vzdeláva a v neposlednom rade sa tam budujú profesionálne vzťahy a spolupráce. A práve oblasť spolupráce je našou doménou a systematicky na nej pracujeme spoločne s našimi klientmi, partnerskými zberovými spoločnosťami, samosprávami, neziskovými organizáciami a mnohými špecialistami. 

Tím NATUR-PACK sa stal na tejto dôležitej sociálnej sieti lídrom vo svojom segmente. Všetkým, ktorí nám na tejto ceste pomáhajú úprimne ĎAKUJEME.

Na LinkedINE sme aktívni od roku 2017, v týchto dňoch náš firemný profil presiahol hranicu 2000 sledovateľov a rastieme ďalej. LinkedIN sa stal jedným z dôležitých kanálov našej komunikácie (nielen) s výrobcami (našimi klientmi), z ktorých mnohí už túto sieť aktívne využívajú. Ak na tejto sieti ešte nie ste, rozhodne Vám to odporúčame.

Náš firemný profil nájdete pod názvom: OZV NATUR-PACK.  Ak si v našom profile označíte zvonček 🔔, budete dostávať notifikácie o každej našej aktivite.