PET kajak sa stal súčasťou filmového festivalu EKOTOPFILM - ENVIROFILM

Slávny PET kajak sa v týchto dňoch stane súčasťou online formátu filmového festivalu Ekotopfilm - Envirofilm. Práve na ňom si budete môcť vo festivalovej premiére pozrieť aj 32 minútový dokumentárny film, ktorý zachytáva celý priebeh projektu od zberu fliaš v prírode po ukončenie jeho púte v recyklačnom závode. Viac informácií o programe festivalu sa dozviete na webovej stránke: https://festival.ekotopfilm.sk/online-festival/trnava/#

Najbližšie sa festival uskutoční 30.11.2020 a pre širokú verejnosť bude jeho program dostupný 24 hodín, so začiatkom od 18:00. Dokumentárny film PET kajak sa bude vysielať v čase približne 19:30, a to po skončení diskusie k aktuálnej téme: Čo pijeme, Slováci? Následne bude tento film odvysielaný v ďalších dvoch blokoch festivalu, a to v čase približne o 21:30 a 23:30 hod.

Film si budete môcť pozrieť cez podujatie zverejnené na facebookovej stránke Ekotopfilm SK po kliknutí na "Zúčastním sa": https://is.gd/svTE7Z 

Pripomenieme, že cieľom projektu PET kajak, ktorého autorom je vodák Tomáš Ščepka, bolo netradičným spôsobom upozorniť na problém odpadov v prírode, a to práve na príklade PET fľaše. Minulý týždeň získal tento projekt ocenenie (čestné uznanie) v rámci najväčšieho odpadárskeho podujatia - Deň odpadového hospodárstva 2020, v rámci súťaže o cenu Zlatý mravec 2020.

Pod týmto textom si môžete pozrieť upútavku na film PET kajak PROJEKT a po kliknutí SEM sa Vám otvorí celý zoznam videí, kde prostredníctvom 6 reportáží uvidíte všetky kľúčové fázy tohto unikátneho počinu vodáka Tomáša Ščepku.

30.11.2020