Ponuka seminárov NATUR-PACK v prvom polroku 2015

Ako je už dobrým zvykom, spoločnosť NATUR-PACK Vám aj v roku 2015 prinesie prostredníctvom seminárov a konzultačných dní tie najaktuálnejšie informácie z oblasti obalového a odpadového hospodárstva.

V prvom polroku sme pre Vás pripravili 10 seminárov, ktoré sa budú uskutočňovať od marca do júna. Celkovo plánujeme prednášať až v 8 mestách, aby sme umožnili všetkým klientom zúčastniť sa aspoň jedného zo seminárov. Navštívime Banskú Bystricu, Bratislavu, Košice, Liptovský Mikuláš, Nitru, Poprad, Trenčín a Žilinu.

Nakoľko sa tematické okruhy seminárov podľa nového formátu osvedčili, pripravili sme opäť:

  • Obaly od A po Z

  • Elektro odpady a batérie

Registrácia na semináre bola spustená

Registrácia na jednotlivé semináre bola spustená v sekcii „NATUR-PACK semináre“. Stačí si zvoliť jeden z dátumov a miest konania semináru, prípadne využiť interaktívnu mapu v spodnej časti stránky. Registráciu začnete kliknutím na Registrácia, do online formulára zadáte základné informácie a v prípade záujmu môžete vopred položiť otázku, ktorú zodpovieme na seminári. Ak sa na seminár hlásite kvôli konkrétnemu problému, využite prosím túto možnosť. Budeme mať viac času odborne sa pripraviť na Vašu otázku.

 

Prvá streda v mesiaci sa už po tretí rok spája s Konzultačnými dňami

Pokiaľ je Váš problém naliehavý, NATUR-PACK si pre všetkých svojich klientov už tretí rok vyhradil čas každú prvú stredu v mesiaci. Jednoducho ohlásite mailom na stefanik@naturpack.sk čas, v ktorom by ste mali záujem sa zastaviť na jednej z našich pobočiek v Banskej Bystrici alebo Košiciach, prípadne priamo na centrále v Bratislave. Pokiaľ sa nemôžete dostaviť osobne, stačí zavolať a naše environmentálne konzultantky Vám rady pomôžu zodpovedať Vaše otázky.

Viac informácii a registračné formuláre nájdete tu.

5.2.2015

Ďalšie články