Spoločnosť NATUR-PACK sa stala národným šampiónom EUROPEAN BUSINESS AWARDS 2014/15

Spoločnosť NATUR-PACK, a.s. sa stala národným šampiónom European Business Awards, prestížnej súťaže sponzorovanej spoločnosťou RSM International. Súťaž  podporujú najvýznamnejšie podniky, akademici, médiá a politickí predstavitelia z celej Európy.

Do súťaže European Business Awards bolo prihlásených 24 000 podnikov z 33 krajín, z toho 709 firiem bolo ocenených ako národní šampióni. European Business Awards následne prechádza do druhej časti súťaže.

Riaditeľ spoločnosti NATUR-PACK Michal Sebíň: ,,Sme veľmi hrdí na to, že sme sa stali národným šampiónom v kategórii životné prostredie a spoločenská zodpovednosť a budeme reprezentovať Slovensko v tejto prestížnej súťaži, ako historicky prvá spoločnosť z oblasti odpadového hospodárstva. Tešíme sa na ďalšie kolo procesu hodnotenia, v ktorom odbornej porote a verejnosti predstavíme našu spoločnosť.  Toto ocenenie je pre nás dôkazom, že to, čo robíme, robíme dobre a významným impulzom do budúcnosti.“

,,Gratulujem NATUR-PACK-u! Je to veľký úspech. Prajem im veľa šťastia aj do ďalšej fázy súťaže. European Business Awards podnecuje podniky k väčším úspechom a pomáha zlepšiť konkurencieschopnosť v rámci celej Európy,“ povedal Adrian Tripp, generálny riaditeľ  European Business Awards.

Jean Stephnes, generálny riaditeľ spoločnosti RSM International: ,,Každý rok to majú podniky ťažšie a ťažšie. Stále viac spoločností rôznej veľkosti a rôzneho zamerania sa zúčastňuje tejto prestížnej súťaže. Bude zaujímavé sledovať, ako sa bude vyvíjať druhá fáza.“

Porote zloženej z najvýznamnejších predstaviteľov európskeho biznisu a politiky predsedá eurokomisár pre obchod Karel de Gucht. Národní víťazi sa zúčastnia verejného hlasovania o cenu verejnosti a finalisti súťaže sa v roku 2015 zúčastnia veľkolepého finálového večera. Vďaka podpore hlavného sponzora RSM International, jednej z najväčších európskych audítorských a účtovných firiem, sa už niekoľko rokov oceňujú vynikajúce výsledky, osvedčené postupy a inovácie v rámci celej Európy.

 

Viac informácií o súťaži a jej víťazoch nájdete na www.businessawardseurope.com, alebo na twitteri (@rsmEBA) a facebooku.

Pre ďalšie tlačové informácie prosím kontaktujte:

NATUR-PACK alebo EBA +44 (0) 796 6666 657, email vanessa.wood@businessawardseurope.com

RSM International je hlavným sponzorom European Business Awards od svojho vzniku. RSM International je celosvetová sieť nezávislých účtovných a poradenských firiem a jej členské firmy sú samostatné a nezávislé právnické osoby. Celkové výnosy (3,8 mld. dolárov) radia spoločnosť medzi top 6 medzinárodných účtovných firiem sveta.

Rok 2014 je pre RSM International výnimočný, pretože oslavuje svoje 50. výročie.

www.rsmi.com

 

11.8.2014

Ďalšie články