Zverejnili sme 4. diel seriálu Rozšírená zodpovednost výrobcov od A po Z

NATUR-PACK zverejnil štvrtý diel v rámci vzdelávacieho seriálu "Rozšírená zodpovednosť výrobcov od A po Z", tentokrát na tému "Definícia obalov podľa zákona o odpadoch".

Tentokrát sa dozviete, ako je definovaný obal v Zákone č. 79/2015 Z. z. o odpadoch. Konkrétne odkazy na pasáže zákona sú doplnené názornými ukážkami. V závere videa nájdete animované video s príkladmi obalov. V prípade, že potrebujete riešiť povinnosti „výrobcu obalov“, neváhajte nás kontaktovať na office@naturpack.sk. Kompletné informácie na tému rozšírenej zodpovednosti výrobcov nájdete na www.naturpack.sk

Video podľa minutáže:
0:18 Definícia obalov podľa §52 ods. 3 zákona o odpadoch, 1:00 Kritérium č. 1 definujúce obal podľa Prílohy č. 7 zákona o odpadoch,
1:59 Kritérium č. 2 definujúce obal podľa Prílohy č. 7 zákona o odpadoch, 2:36 Kritérium č. 3 definujúce obal podľa Prílohy č. 7 zákona o odpadoch, 3:49 Ilustračné video príkladov obalov.

Predošlé diely seriálu "Rozšírená zodpovednosť výrobcov od A po Z" nájdete v zozname viedí po kliknutí SEM.

 

Videom Vás bude sprevádzať RNDr. Ľubica Vargová, environmentálny konzultant z NATUR-PACK, a.s. Animované video zhotovili naši spolupracovníci Riner.sk a Šimon Uličný.

22.05.2018

Ďalšie články