Diskutujte s nami na Ekotopfilme a Climate Conference Slovakia 2017

Tematika triedenia odpadov, recyklácie, aktuálneho stavu na Slovensku, ale aj pohľad na širšie súvislosti odpadového hospodárstva (konzum, ekologická stopa, klimatické zmeny a pod.) budú súčasťou dvoch zaujímavých diskusných fór, na ktorých môžete diskutovať spoločne s NATUR-PACKom, ako aj s ďalšími odborníkmi. Diskusie s verejnosťou nás posúvajú ďalej :-)

26.5.2017 o 18:30 bude prebiehať, dnes už tradičná a obľúbená, diskusia na tému triedenia a recyklácie odpadov. Celý ekotopfilm sa nesie v znamení vplyvu človeka na životné prostredie a hľadania cesty k trvalej udržateľnosti. Ak chcete vedieť viac o tom, kde sa nachádzame z hľadiska úrovňe triedenia a recyklácie komunálnych odpadov alebo ak máte zaujímavé skúsenosti a postrehy z vlastného života, príďte medzi nás a diskutujte s nami a zástupcami Ministerstva životného prostredia SR, Asociácie podnikateľov v odpadovom hospodárstve, a spoločnosti Bučinna EKO.

Dňa 3.6.2017 sa NATUR-PACK stane súčasťou ďalšieho zaujímavého podujatia a to prvého ročníka Climate Conference Slovakia 2017. Klimatická konferencia je signálom, že aj globálne témy je potrebné riešiť na lokálnej úrovni a je dôležité o nich hovoriť a hľadať riešenia, ako minimalizovať negatívny vplyv človeka na životné prostredie.

NATUR-PACK vystúpi na Climate Conference Slovakia 2017 v diskusnom bloku "Ako žit ekonomicky a ekologicky" o 17:05. Celý program konferencie nájdete  TU:

26.5.2017

Ďalšie články