NATUR-PACK, a.s na kongrese Deň odpadového hospodárstva

Spoločnosť NATUR-PACK, a.s. sa zúčastnila na piatom ročníku najväčšieho odborného kongresu v odpadovom hospodárstve "Deň odpadového hospodárstva 2009“, ktorý sa uskutočnil dňa 19. novembra 2009 v Bratislave v Kongresovom centre Technopol. Toto prestížne odborné podujatie má už stále miesto v kalendároch mnohých manažérov spoločností, podnikajúcich v tomto sektore, zástupcov inštitúcií štátnej správy, predstaviteľov ZMOSu a Únie miest a obcí, domácich i zahraničných odborných organizácií a združení.

 

Kongres  ponúkol aktuálne príspevky na témy, ktoré rezonujú v každodennej praxi. Okrem užitočných informácií o stave odpadového hospodárstva Slovenska, Českej republiky a Rakúska, legislatívnych rámcoch a pripravovaných koncepciách, bolo hlavnou témou kongresu energetické zhodnocovanie odpadov.

Oprávnená organizácia  NATUR-PACK, a.s. mala na kongrese aj vlastný prezentačný stánok, kde zástupcovia našej spoločnosti s ochotou odpovedali na otázky občanov, podnikateľov a zástupcov miest a obcí týkajúce sa fungovania systému NATURPACK. Návštevníci sa živo zaujímali aj o skutočnosti, ako NATUR-PACK v praxi rieši za povinné osoby povinnosti vyplývajúce im zo zákona o obaloch.

 

Viac informácií o uskutočnenom kongrese  a jeho odbornom programe sa dozviete na: www.tanzerconsulting.com/doh

 

 

25.11.2009