NATUR-PACK bude krstiť unikátnu knihu Zberný dvor

NATUR-PACK bude krstiť najnovšiu knihu Branislava Jobusa s názvom Zberný dvor, na ktorej tvorbe sa aj aktívne podieľal. Krst knihy sa uskutoční na hudobnom festivale Vrbovské vetry dňa 6.7.2019 v čase približne o 17:30 hod. Knihu budú krstiť Michal Sebíň, riaditeľ NATUR-PACKu, a Mária Ševčíková, manažérka obchodného oddelenia, ktorá sa podpísala aj pod samotnú obsahovú časť diela.

Túto unikátnu knihu vydalo vydaveteľstvo Slovart a NATUR-PACK ju považuje za mimoriadny prínos v snahe zvyšovať citlivosť detí na témy súvisiace s triedením a recykláciou odpadov, ako aj s ochranou životného prostredia.

NATUR-PACK ďakuje spevákovi a spisovateľovi Branislavovi Jobusovi za jeho originálny prístup k téme triedenia a recyklácie odpadov. Za výbornú spoluprácu na výslednej podobe diela ďakujeme aj vydavateľstvu Slovart.

Na motívy knihy Zberný dvor sme pre verejnosť pripravili aj originálny vzdelávací program s Braňom Jobusom, ktorý si v predpremiére môžete pozrieť už 28.7.2019 na bratislavskej Magio pláži (viac informácií TU). V priemiére sa program prvýkrát odohrá v rámci nášho dvojdňového turné v partnerskom meste Žilina na jeseň 2019.

Knižka Zberný dvor je iba pár dní v predaji a už prichádzajú aj prvé recenzie: RECENZIA 1, RECENZIA 2

Tím NATUR-PACK

3.7.2019