NATUR-PACK pripravil pre partnerské samosprávy ďalšie vzdelávacie aktivity

V priebehu prvého štvrťroka 2019 OZV NATUR-PACK pripravila pre partnerské samosprávy ďalšie originálne vzdelávacie aktivity. Okrem zaujímavých reportáží s portálom Čierna labuť môžu partnerské obce NATUR-PACKu a ich školy bez obmedzení využiť ďalšie materiály na stiahnutie. Všetky materiály sú k dispozícii v sekcii NA STIAHNUTIE v podsekcii OBCE (kliknite SEM).

Pre samosprávy sme pripravili ďalšie populárno-náučné spracovanie článku, tentokrát na tému PAPIER. V rámci spolupráce s portálom Čierna labuť boli na rádiu FM odvysielané dve zaujímavé reportáže a ďalšia reportáž v netradičnom prevedení bude zverejnená ešte v priebehu marca 2019.

Počnúc prvým štvrťrokom 2019 bude OZV NATUR-PACK všetky vzdelávacie materiály a informačné aktivity zasielať aj všetkým partnerským zberovým spoločnostiam, ktoré rovnako ako samosprávy môžu tieto materiály využívať a zdieľať bez obmedzení.

Reportáže na portáli Čierna labuť dosiaľ odvysielané v rádiu FM v priebehu 1. štvrťroka 2019:

1. téma: Odpadové dilemy – reportáž o tom, čo občanov najčastejšie zaujíma v súvislosti s triedením odpadov: https://bit.ly/2UtVI50

2. téma: Plasty – reportáž o plastoch v súvislosti so životným prostredím: https://bit.ly/2VYaaCO

 


14.3.2019

Ďalšie články