NATUR-PACK sa stal finalistom v súťaži o cenu Nadácie Pontis VIA BONA

NATUR-PACK sa stal finalistom súťaže o cenu VIA BONA, ktorú pre zodpovedné firmy každoročne vyhlasuje Nadácia Pontis. Do súťaže sme sa prihlásili s projektom YouTube portál NATUR-PACK, prostredníctvom ktorého tvoríme edukatívne reportáže a videá pre samopsprávy, verejnosť aj výrobcov. 

Je to pre nás veľká česť a zásluhu na tom majú všetci naši priatelia, partneri i sledovatelia, z radov výrobcov, neziskových organizácií, samospráv, zberových spoločností i verejnosti. Námety a inšpirácie pre naše reportáže na obidvoch kanáloch získavame práve od nich a mnohé s nimi aj tvoríme.

Ďakujeme našim aktívnym výrobcom, ktorí sami iniciujú vzdelávanie a ďalšie CSR aktivity, vrátane boja s pandémiou, ako sú spoločnosti KAUFLAND, PRELIKA, ŠVEC GROUP, ďakujeme aj PANTA Rhei, MONDI, BROSE, ďakujeme zberovým spoločnosťiam OLO, KOSIT, ďakujeme neziskovým organizáciám CEEV ŽIVICA, INCIEN, DAPHNE, Deti čistej Zeme, EVIANA, Slovakia Going Zero Waste, ďakujeme Braňovi Jobusovi, lektorovi Adnymu Popovičovi (EKOVYLETY), autorke portálu Gagbage Gobblers, influencerovi Viktorovi Vinczemu, spevákovi Thomasovi Puskailerovi, iniciatívam NIE SOM PRASA, Less Waste Run a MIESTA PREČ, obchodíkom BEZOBALiS, Púpava a Odvážene a mnohým, mnohým ďalším.

Tím NATUR-PACK

 

Ďalšie články