NATUR-PACK spúšťa pravidelné témy na portáli YouTube

Organizácia zodpovednosti výrobcov NATUR-PACK zabezpečuje v mene svojich klientov zaujímavé vzdelávacie a informačné aktivity pre verejnosť. Mnohé z nich pripravujeme v spolupráci s našimi partnermi z neziskových organizácií, zberových spoločností, ako aj v spolupráci s našimi partnerskými samosprávami. Vzhľadom na mimoriadne pozitívne odozvy na sociálnych sieťach (Facebook, Instagram, LinkedIN, YouTube) na sériu videoreportáží NATUR-PACKu uverejnených v roku 2018, sme sa rozhodli pripravovať ďalšie videoreportáže na YouTube kanáli NATUR-PACK verejnosti na pravidelnej báze.

Budeme sa venovať témam predchádzania a minimalizácie vzniku odpadov, triedenia a recyklácie odpadov a nahliadneme aj do zákulisia našich unikátnych vzdelávacích aktivít.

Videoreportáže tvoríme a budeme tvoriť aj vďaka dlhodobým partnerstvám s neziskovými organizáciami (ako ŽIVICA, Daphne, Eviana, Deti čistej Zeme, INCIEN), zberovými spoločnosťami (ako OLO, KOSIT, Technické služby mesta Prešov), ale aj ďalšími partnermi a lektormi (Ekotopfilm - Envirofilm, Ekovylety atď).

Pozrite naše aktuálne videoupútavky (pod článkom)  k témam, o ktorých sa už od mája 2019 dozviete viac na kanáli NATUR-PACK verejnosti.

 

 

Ak Vás náš YouTube kanál NATUR-PACK verejnosti zaujal, pomôžte nám naše poslanie šíriť zdieľaním, lajkovaním a staňte sa naším odberateľom.

Tím NATUR-PACK, 30.4.2019

Ďalšie články