NATUR-PACK vyhlasuje predvianočnú súťaž pre materské a základné školy

Školáci, školáčky, malí i veľkí žiaci, zapojte sa do PREDVIANOČNEJ SÚŤAŽE S NATUR-PACKom a môžete vyhrať skvelé vianočné ceny:

1) kufrík NATUR-PACK s výtvarnými pomôckami,

2) termosku NATUR-PACK,

3) USB kľúč so vzdelávacím seriálom „Nehádžme všetko do jedného vreca“.

 

Školy, ktorých žiaci v tejto súťaži zvíťazia, získajú okrem toho na jeden školský deň zážitkovú ekovýchovu zameranú na triedenie komunálnych odpadov. Ekovýchovu pre Vás zabezpečí špičkový lektor NATUR-PACKu v termíne, ktorý Vám bude vyhovovať.

https://app.zoomsphere.com/assets/img/public-pages/empty_pixel.pngNakreslite nám svoj obrázok na tému "NECH SA NÁM NA VIANOCE ODPAD POD NOHY NEMOCE", odfoťte ho a pošlite nám ho mailom na adresu: sutaz@naturpack.sk.

 

https://app.zoomsphere.com/assets/img/public-pages/empty_pixel.pngSúťaž trvá do 15. decembra 2018.

 

 

Podmienky súťaže:

 1. Súťaž je určená pre deti materských a základných škôl  v obciach a mestách, ktoré sú zmluvným partnerom OZV NATUR-PACK. Zoznam partnerských samospráv NATUR-PACKu nájdete po kliknutí SEM.
 2. Pre zapojenie sa do súťaže je potrebné nakresliť obrázok na tému „Nech sa nám na Vianoce odpad pod nohy nemoce“. Obrázok môže mať aj formu pohľadnice, komiksu, plagátu alebo iného typu kresby/maľby.
 3. Odfotený obrázok je potrebné postlať na e-mail: sutaz@naturpack.sk.
 4. V e-maily treba uviesť meno a priezvisko osoby, ktorá dielo vyhotovila, ďalej jej vek, triedu a školu. K týmto údajom je tiež potrebné pripojiť súhlas (scan, fotografia) zákonného zástupcu so spracovaním osobných údajov dieťaťa za účelom vyhodnotenia súťaže a tiež aj súhlas s tým, že NATUR-PACK, a.s., môže s dielom narábať v rámci svojich vzdelávacích a informačných aktivít a že popri zverejnení diela môže spomenúť krstné meno žiaka, ktorý dielo vyhotovil, jeho vek, triedu a školu (podľa nariadenia Európskeho parlamentu a Rady 2016/679). Vzor súhlasu zákonného zástupcu nájdete po kliknutí SEM.
 5. Tri práce odmeníme našimi špeciálnymi NATUR-PACKovými cenami:
  1) kufrík NATUR-PACK s výtvarnými pomôckami,
  2) termoska NATUR-PACK,
  3) USB kľúč so vzdelávacím seriálom „Nehádžme všetko do jedného vreca“.
 6. Súťaž trvá od 15. novembra do 15. decembra 2018. Výsledky súťaže zverejníme
  20. decembra 2018 prostredníctvom našej Facebookovej stránky https://www.facebook.com/naturpack.sk/ a tiež aj na našej internetovej stránke www.naturpack.sk.
 7. Súťaž nie je žiadnym spôsobom sponzorovaná, odobrená ani riadená Facebookom a nemá s ním žiaden vzťah.

Podmienky súťaže si vo formáte PDF môžete stiahnuť po kliknutí SEM.

Vzor súhlasu zákonného zástupcu si vo formáte PDF môžete stiahnuť po kliknutí SEM.

15.12.2018