NATUR-PACK vystúpil na filmovom festivale v Trebišove

NATUR-PACK dňa 26.3.2019 vystúpil so zážitkovým ekovýchovným programom "Dajme hlavy dokopy" na filmovom festivale Ekotopfilm - Envirofilm v našom partnerskom meste Trebišov. Program je výsledkom dlhoročnej spolupráce NATUR-PACKu, tímu Ekotopfim a neziskovej organizácie Eviana. Viac o programe sa dozviete po kliknutí SEM.

Okrem toho bola pre verejnosť pripavená zaujímavá podvečerná diskusia "Kus cesty za nami - Nové výzvy pred nami", kde môžete diskutovať s odborníkmi z mesta Trebišov, Technických služieb mesta Trebišov, OZV NATUR-PACK a s uznávaným odborníkom z organizácie Priatelia Zeme. Viac informácií sa dozviete po kliknutí SEM.

Na úvod diskusie bola podobne ako v meste Prešov v predpremiére odvysielaná videoreportáž z analýzy triedených zložiek, ktorú NATUR-PACK podľa vlastnej metodiky uskutočnil ku koncu roka 2018. Premiéra reportáže na portáli YouTube bola zverejnená na kanáli NATUR-PACK verejnosti dňa 27.3.2019 o 20:00. Ide v poradí už o tretiu video reportáž z analýz NATUR-PACK, ktorých cieľom je okrem iného zistiť, čo robí občanom pri triedení odpadov najväčšie problémy. V roku 2018 tím NATUR-PACK uskutočnil 64 analýz triedených zložiek odpadu.

22.3.2019

 

Ďalšie články