"ODPADla nám hodina!" nový program pre deti od OLO a NATUR-PACKu

Zberová spoločnosť OLO a OZV NATUR-PACK pripravili pre deti materských a základných škôl v Bratislave ďalší zo série originálnych vzdelávacích programov. Tentokrát v podobe divadelného predstavenia "ODPADla nám hodina!". 

Predstavenie z autorskej dielne Daniela Heviera, Rastislava Dubovského a Ľubomíra Gumana, po prvýkrát otestovali deti 25.10.2017 v Divadle L+S v Bratislave, kde sa uskutoční aj ďalších viac ako 20 predstavení. Cieľom hry je motivovať deti k triedeniu odpadov a napomôcť im tiež chápať súvislosti tejto činnosti vo vzťahu k životnému prostrediu. 

Reakcie detí boli mimoriadne pozitívne a termíny na prihlasovanie zverejnené na stránke www.olomania.sk sa veľmi rýchlo zapĺňajú. Veríme, že tento netradičný formát vzdelávania prispeje v súhre s ďalšími ekovýchovnýi aktivitami k výraznému zvýšeniu záujmu detí o životné prostredie a jeho ochranu. 

Deti z bratislavských škôl budú prostredníctvom divadelného predstavenia zapájané aj do programu OLOMÁNIA, ktorý si už osvojilo 115 materských a základných škôl v Bratislave. 

Viac o vzdelávacom predstavení ODPADla nám hodina! si môžete prečítať v bulletine TU.

Snímka z prvého predstavenia pre deti 1. - 3. ročníkov ZŠ.

26.10.2017

Ďalšie články