Pomáhate v boji s pandémiou? Dajte nám o sebe vedieť.

OZV NATUR-PACK má na starosti takmer 8 000 klientov, tzv. výrobcov. To sú tie firmy, z ktorých poplatkov zabezpečujeme veľmi dôležitú službu pre verejnosť a životné prostredie, t. j. triedenie a recykláciu odpadov, ako aj zvyšovanie environmentálneho povedomia.

Sme nesmierne hrdí na skutočnosť, že už pár dní po prepuknutí pandémie koronavírusu na území Slovenska viacerí naši klienti okamžite zareagovali a upravili svoje portfólio. Mnohí začali vyrábať dezinfekčné prostriedky, iní ochranné rúška, ďalší inovujú dezinfekciu osôb novými technológiami. Pomáhajú tak aj sebe, ale predovšetkým Slovensku, bojovníkom v prvej línii (lekárom, zdravotníkom, silovým zložkám) a v neposlednom rade i slovenskej verejnosti.

O prvých klientoch, o ktorých vieme, sme napísali článok na našej webovej stránke (nájdete ho tu: https://bit.ly/2Y3bcRZ).

Vieme však, že je ich oveľa viac, a preto sme zverejnili našu videovýzvu na YouTube kanáli NATUR-PACK klientom (kliknite SEM), aby sa nám hlásili. Budeme o ich príkladoch dobrej praxe hovoriť a písať na všetkých našich sociálnych sieťach.

Sme presvedčení, že Slovensko potrebuje viac pozitívnych správ v tomto neľahkom období.

Všetkým firmám, ktoré svojim dielom prispievajú k zvládnutiu koronakrízy na Slovensku, patrí jedno veľké ĎAKUJEME.

Tím NATUR-PACK

24.4.2020