SLEDUJTE S NAMI FILM: PET kajak PROJEKT

Pri príležitosti tohtoročného Svetového dňa životného prostredia sme pre verejnosť pripravili odvysielanie unikátneho filmu Tomáša Ščepku PET KAJAK PROJEKT. Dokumentárny film sleduje priebeh projektu vodáka Tomáša, ktorý ním upozornil na problém odpadov v prírode. Nositeľom príbehu sa stala PET fľaša, presnejšie  PET kajak, unikátne plavidlo vyrobené z PET fliaš nájdených na brehoch Dunaja v priebehu jari 2019. PET fľaša je vynikajúcim príkladom výborne recyklovateľného plastu, ktorý často namiesto žltých kontajnerov končí na skládkach odpadov alebo v prírode.

Film si môžete pozrieť priamo pod týmto textom (po kliknutí na náhľadový obrázok si film môžete pozrieť na celej obrazovke, stačí kliknúť na ikonu v pravom dolnom rohu ). Prajeme príjemné sledovanie. (Film bude dostupný od 5.6.2020 v čase od 19:00 do 7.6.2020 do 19:00 hod.)

Tím NATUR-PACK vysoko oceňuje nápaditosť, húževnatosť a obetavosť vodáka Tomáša Ščepku. Je to pre nás česť, že sme sa mohli stať aktívnou súčasťou tohto netradičného projektu - projektu so silným odkazom pre verejnosť.

5.6.2020