Kalendár aktivít

 • Pre klientov 12.01.2024

  História a možnosti zapojenia sa do Národnej podnikateľskej ceny za životné prostredie

  Viceprezident ASPEK doc. Ing. Michal Fabuš, PhD. nám v krátkom rozhovore priblížil históriu ocenenia. V akých kategóriách je možné súťažiť a ako často sa cena odovzdáva sa tiež dozviete vo videu.

  Čítať viac
 • Pre obce 12.01.2024

  O ocenenej Alchýmii odpadov sme sa rozprávali s Ivanou Maleš s INCIEN

  Najpodrobnejšia online príručka o triedení a predchádzaní vzniku odpadov Alchýmia triedenia komunálneho odpadu nedávno získala prestížne ocenenie od asociácie ASPEK.

  O tomto krásnom projekte sme sa rozprávali s Ivanou Maleš z organizácie INCIEN, ktorá je hlavným partnerom projektu.

   

  Čítať viac
 • Pre verejnosť 17.01.2024

  OZV NATUR-PACK spúšťa sociálnu sieť TIK TOK

  18.1.2024 spúšťa tím NATUR-PACK svoju piatu sociálnu sieť - TIK TOK. Po facebooku, LinkedIne, Instagrame a dvoch YouTube kanáloch je to ďalšia súčasť nášho online pôsobenia na rôzne cieľové skupiny. Držte nám palce.

   

  Čítať viac
 • Pre klientov 23.01.2024

  ROZHOVORmeSA o Bielej knihe

  Biela kniha odpadového hospodárstva v Slovenskej republike bola vypracovaná pod vedením Zväzu odpadového priemyslu kolektívom autorov. 

  Publikácia hodnotí súčasný stav danej oblasti z pohľadu údajov, čísiel a faktov. V rozhovore otvoríme viacero tém, ktoré ovplyvňujú smerovanie odpadového hospodárstva

  Video bude k dispozícii na www.youtube.com/NATUR-PACKklientom 

  Čítať viac
 • Pre klientov 31.01.2024

  Alchýmia triedenia získala ocenenie

  Je praktická, vo viacerých variantoch a predovšetkým aktuálna. Je to Alchýmia triedenia komunálnych odpadov. K dispozícii je v elektronickej verzii, zdarma a to na stránkach NATUR-PACK a INCIEN.

  Na konci roka 2023 bola ocenená Národnou podnikateľskou cenou za životné prostredie. Pozrite si krátky záznam z odovzdávania cien a rozhovor s Ivanou Maleš z INCIEN. 

  Čítať viac
 • Pre klientov 06.02.2024

  Vyrábajú obaly od návrhu až po finálny výsledok

  Fabrika Chemosvit folie má bohatú históriu. Venuje sa výrobe nepotravinových obalov, odnosných tašiek a vreciek, ale predovšetkým výrobe potravinárskych obalov, ktoré tvoria až 78 % produkcie. Až 80 % celkovej produkcie Chemosvit Folie je určenej na export. 

  Pozrite si celé video z návštevy klienta OZV NATUR-PACK na YouTube kanáli NATUR-PACK klientom

  Čítať viac