• Pre verejnosť 13.06.2024

  VYHODNOTENIE SÚŤAŽE SO SAMOM 2024

  Kreatívna súťaž pre materské, základné a stredné školy našich partnerských samospráv už pozná svojich víťazov. Záštitu nad súťažou prevzdal hudobník a spisovateľ detskej literatúry Branislav Jobus.

  Čítať viac
 • Pre verejnosť 04.06.2024

  Smernica „Právo na opravu“ prijatá

  Dôležitý návrh smernice bol 23.4.2024 schválený poslancami európskeho parlamentu. Čomu sa venuje a čo bude nasledovať? Prečítajte si celú novinku.

  Čítať viac
 • Pre verejnosť 25.04.2024

  OZV NATUR-PACK predstavuje nového maskota

  OZV NATUR-PACK v týchto dňoch predstavuje svojho nového maskota, medvedíka čistotného SAMA. SAMO bude partnerským SAMOSPRÁVAM pomáhať pri vzdelávaní a motivácii k správnemu triedeniu a predchádzaniu vzniku odpadov.

  Čítať viac
 • Pre verejnosť 11.04.2024

  Úspech slovenského zálohového systému inšpiruje v zahraničí. Taliani o ňom natočili dokument

  Koncom roka 2023 sa na Správcu zálohového systému a OZV NATUR-PACK obrátili partneri z Talianska, ktorí sa snažia presadiť zálohový systém vo svojej krajine. Ako príklad chcú použiť úspešný projekt slovenského zálohovania, ktorí aktuálne dosahuje mieru návratnosti 92 %.

  Čítať viac
 • Pre verejnosť 08.03.2024

  Téma RECYKLÁCIE rezonuje aj na RTVS

  Tím NATUR-PACK sa teší, že má možnosť spolupracovať s tímom RTVS, ktorí pre reláciu NA ZELENEJ ADRESE spracovávajú celú sériu reportáží o recyklácii rôznych druhov komunálnych odpadov. Po zverejnení dielu o recyklácii SKLA, si počas najbližšieho víkendu môžete pozrieť diel venovaný recyklácii PAPIERA.

  Čítať viac
 • Pre verejnosť 18.01.2024

  OZV NATUR-PACK už nájdete aj na TIK-TOKu

  OZV NATUR-PACK sa svojou komunikáciou a vzdelávacími aktivitami snaží zasiahnuť čo najširšie publikum. Aj preto sme do našej komunikácie pridali ďalšiu sociálnu sieť - TIK TOK. Tešíme sa na reakcie.

  Čítať viac