• Pre verejnosť 20.09.2023

  Odmeníme 10 respondentov. Ste medzi nimi aj vy?

  Zoznam výhercov súťaže spojenej s prieskumom o triedení a zálohovaní nájdete nižšie.

  Čítať viac
 • Pre verejnosť 19.09.2023

  1600x ďakujeme za účasť v PRIESKUME o TRIEDENÍ a ZÁLOHOVANÍ

  K termínu 15.9.2023 sme ukončili spoločný prieskum OZV NATUR-PACK a Správcu zálohového systému O TRIEDENÍ a ZÁLOHOVANÍ. Získali sme krásnych 1600 vyplnených dotazníkov. Za každý jeden ĎAKUJEME. Už onedlho výsledky zverejníme, a ešte predtým vylosujeme 1O súťažiacich, ktorí sa spoločne s prieskumom zapojili aj do súťaže.

  Čítať viac
 • Pre verejnosť 16.08.2023

  Zapojte sa do PRIESKUMu o TRIEDENÍ a ZÁLOHOVANÍ

  Na festivale GRAPE spsutili organizácie SPRÁVCA ZÁLOHOVÉHO SYSTÉMU a NATUR-PACK Prieskum o TRIEDENÍ a ZÁLOHOVANÍ. Jeho vyplnenie je veľmi jednoduché. Ak nám na seba necháte kontakt automaticky sa zapojíte aj do SÚŤAŽE o pekné ceny.

  Čítať viac
 • Pre verejnosť 14.08.2023

  NATUR-PACK a SPRÁVCA ZÁLOH vzdelávali na festivale GRAPE

  Tím NATUR-PACK a SPRÁVCU zálohového systému sa aktívne zúčastnili festivalu GRAPE. V rámci podujatia sme uskutočnili viacero vzdelávacích aktivít pre verejnosť a spustili sme aj spoločný PRIESKUM o triedení a zálohovaní. Ďakujeme všetkým, ktorí pomohli s organizáciou podujatia a tiež všetkým, ktorí sa u nás na festivale zastavili a prejavili záujem o témy akými je predchádzanie vzniku odpadov, správne triedenie, reckylácie či zálohovanie.

  Čítať viac
 • Pre verejnosť 31.07.2023

  Program ZBERNÝ DVOR na festivale ATMOSFÉRA

  Zážitkový program ZBERNÝ DVOR z dielne OZV NATUR-PACK a Správcu záloh putuje od apríla po Slovensku. Po vystúpeniach vo Zvolene, Nových Zámkoch, Bratislave, Galante a Topoľčanoch sa chystáme na špeciálne vystúpenie na hudobnom festivale ATMOSFÉRA.

  Čítať viac
 • Pre verejnosť 12.07.2023

  EKO program ZBERNÝ DVOR učí deti predchádzať vzniku odpadov, správne TRIEDIŤ i ZÁLOHOVAŤ

  Ide o originálny vzdelávací program, ktorý od roku 2023 realizuje organizácia NATUR-PACK aj v spolupráci so Správcom zálohového systému. Cieľom je nenúteným, atraktívnym spôsobom nielen motivovať, ale aj viesť deti a mládež k správnemu nakladaniu s odpadmi a k využívaniu princípu predchádzania ich vzniku.

  Čítať viac