GARDEN PARTY - Recyklovala sa dobrá nálada

Garden party spoločnosti NATUR-PACK, ktorá sa uskutočnila 30. mája 2008 v centre oddychu GAUDIUM v Limbachu, sa niesla v športovom duchu a priateľskej atmosfére. Okrem gurmánskych pochúťok sa servírovala dobrá nálada.

 

Spoločnosť NATUR-PACK pozvala svojich obchodných partnerov stráviť slnečné májové popoludnie v príjemnom prostredí centra oddychu GAUDIUM. Oku a duši lahodiace zelené trávniky pripomínali anglický vidiek a rozkvitnuté kvetinové záhony lákali čuchové i zrakové bunky. Hostí vítala farebná stromová „alej partnerov“. Pre tých, ktorí tam neboli, „alej partnerov“ tvorilo 10 stromov, z ktorých jeden patril spoločnosti NATUR-PACK a deväť jej partnerom - .A.S.A. Slovensko, BRANTNER Slovakia, ELEKTRO RECYCLING, KOSIT, Marius Pedersen, OLO, SLEDGE Slovakia, Smurfit Kappa Štúrovo, VETROPACK  Nemšová.    .    

 

Pre hostí bol pripravený zaujímavý kultúrny a športový program. Svojim netradičným vystúpením určite zaujala alternatívna tanečná skupina ATAŠÉ, pod vedením choreografa Jaroslava Moravčíka, pre ktorú je charakteristický rytmus, dynamika, sila, harmónia s využitím netradičných výrazových a doprovodných prvkov. A presvedčili prítomných o tom, že s PET fľašami sa dá i tancovať! Pozornosť hostí prilákala i hudobná skupina STARMANIA so speváčkou Martinou Ostatníkovou. STARMANIA rozprúdila dobrú náladu v rytme slovenských a českých hitov rokov minulých a súčasných.

Súťaživé tipy sa mohli zapojiť do špeciálnej súťaže pod názvom NATUR-PACK TROJBOJ a vyhrať prvú cenu – digitálny fotoaparát OLYMPUS Pripravené boli i ďalšie súťažné disciplíny – v golfe, bowlingu, biliarde a v šípkach, a samozrejme i ocenenia pre súťažiacich. 

 

Menej súťaživé tipy mohli využiť lákadlá v podobe ochutnávky cigár a riadenej ochutnávky vín  zo Siene slávy malokarpatských vín de luxe 2007 s enológom.

Fotografie z tohto príjemného stretnutia nájdete tu.

 

6.6.2008