O ekovýchovné programy NATUR-PACKu je veľký záujem

Tím NATUR-PACK v spolupráci s neziskovými organizáciami (DAPHNE, Odvážene, Deti čistej Zeme) a iniciátormi unikátnych projektov (Bored Monkey) pripravil pre pedagogičky a pedagógov v partnerských samosprávach 2 unikátne ekovýchovné programy. Aktuálne je v ponuke 9 voľných termínov. Záujem o ne je veľký. Aprílové termíny boli plné do posledného miesta.

NATUR-PACK ponúka možnosť účasti pre pedagógov všetkých svojich partnerských samospráv (ich zoznam je TU). Ponuku zasielame školám v partnerských obciach a mestách po jednotlivých regiónoch, ktoré majú na starosti naši špecialisti pre samosprávy. Začali sme v Košickom kraji. V marci 2021 sme rozbehli online semináre k vzdelávaciemu programu Garbage Gobblers a v máji k nim pridávame prvé webináre k ekovýchovnému programu organizácie DAPHNE "Napínavé dobrodružstvá Toly, Poly a Emila". O tomto programe budeme už čoskoro písať podrobnejšie informácie.

Vzdelávaciemu portálu www.gargagegobblers.sk sa venujeme na našom NATUR-PACK blogu, kde sa o ňom dozviete viac, stačí kliknúť sem: /o-nas/blog/o-skolenia-pre-pedagogov-na-pracu-s-portalom-www-garbagegobblers-sk-je-velky-zaujem/.

Vizuál ekoknižky, na ktorú nadväzuje ekovýchovný program organizácie DAPHNE. Zdroj: www.daphne.sk

 

Vizuál vzdelávacieho portálu www.garbagegobblers.sk