• Pre obce 27.06.2023

  OZV NATUR-PACK zverejnila Výročnú správu za rok 2022

  OZV NATUR-PACK zverejnila VÝROČNÚ SPRÁVU za rok 2022. Je zhutnením množstva našich aktivít, ktoré realizujeme v mene našich klientov (výrobcov) prostredníctvom množstva spoluprác. Práve slovo SPOLUPRÁCA asi najviac charakterizuje náš predošlý rok.

  Čítať viac
 • Pre obce 22.04.2023

  Eko muzikál ODPAD je POKLAD mieri do škôl aj do RTVS

  OZV NATUR-PACK je partnerom muzikálu ODPAD je POKLAD, v rámci ktorého pri príležitosti tohtoročného DŇA ZEME prebehla aj kreatívna eko súťaž. Tím NATUR-PACK bol súčasťou hodnotiacej komisie a 21. apríla sa zúčastnil spoločne s ďalšími partnermi slávnostného odovzdávania ocenení pre víťazné mestá. V štyroch mestách deti zažijú muzikál naživo a 150 tried si ho bude môcť pozrieť v online formáte.

  Čítať viac
 • Pre obce 03.03.2023

  Riaditeľ OZV NATUR-PACK k téme zdieľaná infrašturktúra (odpady-portal.sk)

  Riaditeľ OZV NATUR-PACK Michal Sebíň poskytol odpady-portal.sk rozsiahly rozhovor k systému rozšírenej zodpovednosti výrobcov a osobitne k téme tzv. zdieľanej infraštruktúry, ktorá by mohla byť pomôcť vyriešiť chronické a každoročne sa opakujúce sa problémy nielen organizácií zodpovednosti výrobcov, ale aj samospráv a zberových spoločností.

  Čítať viac
 • Pre obce 18.01.2023

  OZV NATUR-PACK vytvoril ďalšieho online pomocníka pre triedenie - portál www.akotriedit.sk

  ​​​​​​​Triedený zber na Slovensku nie je jednotný. Poznáme 5 rôznych kombinácií. A aj preto sa nás verejnosť veľmi často pýta aký systém triedenia odpadov platí v konkrétnej obci alebo meste. A keďže sa OZV NATUR-PACK snaží neustále a inovatívne zlepšovať informovanosť obyvateľov partnerských samospráv aj pre rok 2023 sme pripravili niečo nové. Vytvorili sme portál www.akotriedit.sk.

  Čítať viac