• Pre obce 04.12.2019

  Magio pláž ocenili odborníci

  Známe podujatie Magio pláž prešlo v roku 2019 obrovskou zmenou. Jeho organizátori sa pokúsili usporiadať ho v štýle zero waste a k tvorbe odpadov sa postavili radikálne. Ich úsilie ocenila aj odborná porota v rámci súťaže o cenu Zlatého mravca, ktorá sa vyhlasuje každoročne v rámci Dňa odpadového hospodárstva.

  Čítať viac
 • Pre obce 24.10.2019

  Seriál Dobrá rada na počúvanie

  NATUR-PACK na Rádiu Regina Západ rozprával v relácii Dobrá rada o význame triedenia a recyklácie odpadov. Výsledkom rozhovorov je 5-dielny seriál na počúvanie.

  Čítať viac
 • Pre obce 21.10.2019

  Zážitkové vzdelávanie NATUR-PACKu na festivale Ekotopfilm - Envirofilm

  NATUR-PACK je dlhoročným partnerom putujúceho filmového festivalu Ekotopfilm - Envirofilm, pre ktorý sme už pripravili viacero zážitkových vzdelávacích programov. Jedným z nich je aj program nadväzujúci na populárnu tabletovú hru Garbage Gobblers

  Čítať viac
 • Pre obce 18.06.2019

  NATUR-PACK pripravil pre samosprávy ďalšie vzdelávacie aktivity

  V priebehu druhého štvrťroka 2019 NATUR-PACK pripravil pre partnerské samosprávy ďalšie originálne vzdelávacie aktivity. Okrem zaujímavých reportáží s portálom čierna labuť a pravidelných reportáži YouTube kanálu NATUR-PACK verejnosti môžu partnerské obce NATUR-PACKu a ich školy bez obmedzení využiť ďalšie materiály na stiahnutie.

  Čítať viac
 • Pre obce 23.05.2019

  NATUR-PACK sa aktívne zúčastnil 30. SNEMU ZMOS v Bratislave

  Tím NATUR-PACK sa stal aktívnou súčasťou 30. ročníka SNEMU ZMOS, ktorý sa uskutočnil v dňoch 22. - 23. 5. 2019 v Bratislave. Naši regionálni manažéri pre samosprávy boli k dispozícii predstaviteľom partnerských samospráv z celého Slovenska.

  Čítať viac
 • Pre obce 19.02.2019

  NATUR-PACK pokračuje v riešení situácie s preplnenými kontajnermi v meste Košice

  V piatok 15. 2. 2019 sa v priestoroch zberovej spoločnosti KOSIT uskutočnilo stretnutie zástupcov ôsmich mestských častí mesta Košice, zástupcov Magistrátu mesta Košice a organizácie zodpovednosti výrobcov (OZV) NATUR-PACK. Témou stretnutia boli preplnené kontajnery.

  Čítať viac