• Všeobecné 23.12.2019

  Sklo patrí do zeleného!

  Skla sa počas sviatkov, zvlášť počas Silvestra, vyprodukuje oveľa viac, ako počas bežných dní v roku. Žiaľ, sklo na Slovensku často končí na skládkach odpadu alebo v prírode. Čo je veľká škoda. Viac sa dozviete v našom videu.

  Čítať viac
 • Všeobecné 18.12.2019

  PF2020

  OZV NATUR-PACK praje všetkým partnerom, klientom, partnerským zberovým spoločnostiam a samosprávam krásne a pokojné Vianoce a všetko dobré v novom roku 2020.

  Čítať viac
 • Pre verejnosť 16.12.2019

  Stláčajte OBALY, prosím!

  Vianoce sú nielen najkrajšie sviatky roka, ale aj sviatky, kedy tvoríme najviac odpadov. Nikdy počas roka nezáleží viac na tom, aby sme triedili odpady správne. Nestláčanie obalov je celoslovenský problém. Viac sa o ňom dozviete v našom predvianočnom videu.

  Čítať viac
 • Pre verejnosť 16.12.2019

  NATUR-PACK spustil Vianočnú súťaž, pridajte sa :-)

  NATUR-PACK spustil na sociálnej sieti Facebook Vianočnú súťaž, ktorú sme vytvorili spoločne s autorkou hry Garbage Gobblers Tatianou Zacharovskou.

  Čítať viac
 • Všeobecné 12.12.2019

  Zverejnili sme video z premiéry programu Zberný dvor

  Na našom YouTube kanáli NATUR-PACK verejnosti sme zverejnili reportáž z premiéry vzdelávacieho programu Zberný dvor. Program sme vytvorili v spolupráci so spevákom a spisovateľom Branislavom Jobusom.

  Čítať viac
 • Všeobecné 09.12.2019

  NATUR-PACK je hrdým partnerom pri komunikácii tém o odpadoch

  NATUR-PACK je hrdým partnerom čoraz väčšieho počtu jednotlivcov i organizácií, ktoré šíria svoje posolstvá na témy predchádzania vzniku odpadov (zero waste), triedenia odpadov a ich recyklácie. Pozrite si výber z nich.

  Čítať viac