Využite možnosť bezplatnej konzultácie.

Stačí vyplniť jednoduchý online formulár.

Mám ZÁUJEM o KONZULTÁCIU

Som výrobca obalov?

Pomôže vám náš online dotazník.

Zistiť viac

Pre výrobcov

Získajte dôležité informácie

NATUR-PACK sa stal lídrom aj vďaka schopnosti spolupracovať

Tím NATUR-PACK má za sebou mimoriadne úspešný rok 2022. Získali sme viacero prvenstiev a stali sme sa lídrom vo viacerých oblastiach rozšírenej zodpovednosti výrobcov.

Stalo sa tak aj vďaka výbornej spolupráci s našimi klientmi, parnterskými samosprávami, zberovými spoločnosťami, neziskovými organizáciami a ďalšími našimi priateľmi, s ktorými spoločne napĺňame naše poslanie.

Zistiť viac o nás O nás v médiách

Najbližie aktivity

 • Pre klientov
  29.02.2024

  Circular Summit 2024

  Oslovili sme Andrea Špánika z Circular Slovakia a Petru Cséfalvayovú z Incien. Porozprávali sme sa o smerovaní Circular Summitu 2024. O naplnených či nenaplnených očakávaniach. Aj o plánoch do budúcna vo svete cirkularity. 

  Video nájdete na kanáli NATUR-PACK klientom. 

 • Pre verejnosť
  18.03.2024

  Recyklátor skla Vetropack

  Zaujíma Vás čo je nové vo svete recyklácie skla? Práve pre vás sme prirpavili návštevu jediného recyklátora skla na Slovensku. V rátkej reportáži sme navštívili Vetropack Group, výrobcu obalového skla v Nemšovej. 

 • Všeobecné
  18.03.2024

  Svetový deň recyklácie

  "Svetový deň recyklácie pripadá na 18. marca a svoju premiéru si odbil v roku 2018. Vyhlasuje ho londýnska spoločnosť The Global Recycling Foundation, ktorá ním chce poukázať na dôležitú úlohu, ktorú recyklácia zohráva pre našu planétu.

  Recyklácia odpadov je dôležitý proces, ktorý pomáha chrániť životné prostredie a šetriť zdroje. Recyklácia umožňuje opätovné využitie odpadov ako druhotných surovín vo výrobnom procese a znižuje potrebu ťažby nových surovín. Výhody recyklácie zahŕňajú nižšiu spotrebu surovín, zníženie emisií a ochranu životného prostredia." (zdroj: https://www.ekokalendar.sk/RecyclingDay) 

  Videá na tému recyklácie odpadov nájdete aj na našom YouTube kanáli NATUR-PACK verejnosti: https://shorturl.at/dlmwN

 • Pre klientov
  19.03.2024

  Nástroj na odlíšenie sa od konkurencie? Môže ním byť aj označenie, ktoré udeľuje SAŽP

  Sledujte nový diel ROZHOVORmeSA. Dozviete sa napríklad aj to, že Slovenská agentúra životného prostredia ponúka ako jeden z nástrojov environmentálneho manažérstva možnosť overenia environmentálneho tvrdenia. Alebo ak váš výrobok či služba spĺňajú prísne environmentálne kritériá, môžu sa uchádzať o národnú environmentálnu značku „Environmentálne vhodný produkt“ (EVP).

  Celý rozhovor bude zverejnený na www.youtube.com/NATUR-PACKklientom

   

   

 • Pre verejnosť
  06.07.2024

  Vrbovské vetry privejú NATUR-PACK aj Správcu zálohového systému

  Príďte sa zabaviť s Braňom Jobusom a kolektívom skvelých umelcov na festival Vrbovské vetry. Workshop o triedení a množstvo rodinných aktivít prinesie aj NATUR-PACK a Správca zálohového systému. Vidíme sa na futbalovom štadióne vo Vrbovom.

  https://vrbovskevetry.sk/