• Pre klientov 10.05.2023

  Čo je nové v RZV pre textil?

  V uplynulých dňoch sa uskutočnilo prvé online stretnutie k téme RZV pre textil. Pozvaní boli výlučne klienti OZV NATUR-PACK, ktorí sa venujú aj textilným komoditám. Ak máte záujem o bližšie informácie, ozvite sa nám.

  Čítať viac
 • Pre verejnosť 31.03.2023

  Recyklácia polystyrénu ♸: PREČO A AKO

  V článku sa dočítate o recyklácii polystyrénu, ktorý je veľmi všestranný a výnimočný materiál. Využíva sa v stavebníctve a pri balení. Recyklácia polystyrénu je dôležitá a má výhody pre životné prostredie, ekonomiku a spoločnosť. Je recyklovateľný, dá sa viacnásobne spracovať bez zníženia kvality a použiť na výrobu nových výrobkov s pridanou hodnotou.

  Čítať viac
 • Pre klientov 27.03.2023

  #poradenskeokienko, nová rubrika pre klientov OZV NATUR-PACK

  Tím NATUR-PACK sa usiluje čo najviac uľahčiť svojim klientom zorientovanie sa v spleti neustále sa meniacej legislatívy a nových povinností, ktoré sa týkajú tzv. výrobcov. A na tejto ceste nám už niekoľko rokov významne pomáha náš YouTube kanál NATUR-PACK klientom.

  Čítať viac
 • Pre verejnosť 01.02.2023

  Kto, ak nie my?

  Voľne pohodený odpad sa týka nás všetkých. Neprehliadajme problémy, ktoré s ním súvisia. Zo suchozemského prostredia sa vplyvom vetra dostávajú aj naše odpady do riek, morí a aj do oceánov.

  Čítať viac
 • Pre obce 19.01.2023

  OZV NATUR-PACK pripravila pre svoje partnerské samosprávy ďalšiu užitočnú pomôcku

  Triedený zber na Slovensku nie je jednotný. Preto sa nás obyvatelia partnerských samospráv často pýtajú, aký konkrétne platí v ich obci alebo meste. A práve pre tento účel sme pripravili parádnu a užitočnú novinku. Je ňou informačný portál https://akotriedit.sk.

  Čítať viac